بلاگ

دسته‌بندی نشده

خانه خود را به عنوان یک مکان شوتینگ ،…

 شوتینگ عکاسی و فیلمبرداری در مناطق آپارتمانی

خانه خود را به عنوان یک مکان محلی ، ثبت نام کنید

برای ثبت نام خانه یا آپارتمان خود برای شوتینگ فیلمبرداری و عکس گرفتن ، باید در یک آژانس موقعیت مکانی ثبت نام کنید. آژانس موقعیت مکانی باید بررسی کند که آیا ملک شما برای کار محل مناسب است یا خیر. شما نیاز به ارسال برخی از تصاویر از مشخصات و جزئیات ملک دارید. در صورت مناسب بودن ملک شما ، در صورت لزوم همراه با شرایط و ضوابطی که باید امضا شده و مورد توافق قرار میگیرید.

نحوه ثبت نام خانه خود به عنوان مکان ، فیلمبرداری و  عکاسی

با نمایندگی مکانیابی در تماس شوید.

اولین قدم برای اجاره خانه شما برای فیلم ها تماس با آژانس مکانیابی است. از یک عکاس بخواهید که از خانه ، آپارتمان یا ملک شما عکس بگیرد. اطمینان حاصل کنید که هیچ حیوان خانگی یا کودکانی در تصاویر وجود ندارد. برای ایمن بودن ، یک فایل کل از تصاویر تهیه کرده و آنها را به نمایه مکان ارسال کنید. او این عکسها را بررسی کرده و تعیین می کند که آیا این ملک مناسب است یا خیر.

آنچه شما نیاز به ثبت نام دارید

یک نیاز اساسی مجموعه ای کامل از تصاویر است که جنبه های خانه را نشان می دهد. اگر انبار ، زمین وسیع یا خانه های بیرون دارید ، باید همه این موارد را نشان دهید. از آنجا ، آژانس موقعیت مکانی ملک شما را در کتابخانه مکان خود به بازار عرضه می کند و همچنین وقتی متناسب با عکس یا فیلم کوتاه را تهیه می کند ، جزئیات دارایی شما را برای مشتری ارسال می کند.

نمایندگان هرگز آدرس فیزیکی و نام دارایی شما را به صورت آنلاین منتشر نمی کنند. اگر خانه شما مقداری مورد توجه واقع شود ، نماینده شركت را بررسی می كند و از پروژه مطلع می شود. آنها همچنین سؤال می کنند که آیا می خواهید خانه شما در چنین پروژه ای ظاهر شود.

قبل از شروع فیلمبرداری ، شرکت تولیدی باید ضمانت مسئولیت عمومی خود را نشان دهد. همچنین اگر مخفی کاری این فیلمبرداری باشد ، لازم است توافقنامه فیلمبرداری با شرکت تولید امضا کنید. احتمال آسیب های احتمالی ممکن است برخی از صاحبان خانه را منصرف کند ، اما بندرت اتفاق می افتد.

آنچه از شما انتظار می رود؟

بعد از امضای توافق نامه فیلمبرداری ، انتظار بسیار کمی از شما وجود دارد. با این وجود ، در صورت تمایل می توانید چای و قهوه را به خدمه  ارائه دهید. بسته به ماهیت قرارداد شما ، ممکن است شما را ملزم به دور ماندن از محل برای جلوگیری از هر گونه نشت فیلم می کند. این به ویژه برای یک فیلم بزرگ است. اکثر کارگردانان درباره هرگونه جزئیات درمورد فیلم با بودجه بسیار حساس هستند.البته تعهد خانه شرقی به حضور صاحب خانه در ملک است که در مورد باید با تولید کننده توافق نمایید.

در اکثر موارد ، از شما انتظار می رود که صبح در آنجا باشید که درها را باز کنید و بعد از ظهر عصر به عنوان باد فیلمبرداری دوباره بیایید. شما می توانید کلید فیلمسازان را بدست آورید ، و اگر در حال حاضر اقامت در ملک ندارید ، کلید را برای شما به ارمغان می آورند.

آیا یک تضمین وجود دارد که مکان شما استفاده خواهد شد؟

باید درک کنید که هیچ تضمینی وجود ندارد. بنابراین ، این نباید به عنوان یک جریان درآمد پایدار تصور شود. در عوض ، باید به عنوان یک روش بالقوه برای اجازه دادن به خانه برای پرداخت هزینه در نظر گرفته شود. اما اگر در یک خانه بزرگ در خانه ای با کیفیت و خوب زندگی می کنید ، شانس خوبی برای انتخاب خانه شما وجود دارد. در بعضی موارد ، اموال شما حتی در لیست کوتاه قرار می گیرد ، اما هیچ تضمینی برای انتخاب آن وجود ندارد.

آیا هزینه های ثبت نام وجود دارد؟

از آنجا که انتخاب خانه شما برای فیلم ها یک بازی شانس است ، آژانس های مکان برای ثبت نام خانه هیچ هزینه ای از شما نمی پردازند. در عوض ، آنها در کمیسیون کار خواهند کرد. بیشتر سازمان ها برای هر هزینه ای که با فیلمساز موافقت کنید ، روی کمیسیون 20٪ کار خواهند کرد. در بیشتر موارد ، آژانس تمام تلاش خود را می کند تا بتوانید بهترین هزینه را برای شما دریافت کنیم. کمیسیون دریافتی آنها انگیزه ای برای ارائه بهترین نرخ به شما می دهد.اما اگر در وب سایت خانه شرقی کار کنید تمامی مراحل و خدمات سایت برای شما رایگان می باشد.

چه کسی مسئول خسارت های موجود در خانه است؟

آژانس موقعیت مکانی مسئولیت اطمینان از داشتن ضمانت نامه مالی مناسب مشتری را دارد. با این حال ، در صورت تمایل می توانید یک واریز خسارت دریافت کنید. این چک حدود قیمت توافقی شما است ، که شرکت فیلم به شما می دهد تا آن را برگزار کنید. اگر با شوتینگ تمام شوند ، در صورت عدم خسارت ، درخواست چک برگشتی خود را خواهند کرد.

در هر صورت ، شما هر گونه خسارت را که به ندرت رخ می دهد ، جبران می کنید.

آیا این مالکیت باید در یک شهر بزرگ قرار بگیرد؟

در حالی که درست است که مکانهایی که در شهرهای بزرگی مانند تهران به دست می آیند بیشترین کار را می کنند ، برای رسیدن به کار نیازی به تهران نیست. همه چیز به محل مورد نیاز برای شوتینگ بستگی دارد.

چگونه می توانید به شما بگویید که چه ویژگی های شما مناسب برای فروشگاه های فیلم و عکس است؟

هیچ استانداردی برای صلاحیت یک ملک وجود ندارد. مشتری ها هنگام انتخاب مکانشان سلیقه های مختلفی دارند. برخی از آنها خانه ای زیبا با مبلمان مدرن می خواهند و برخی دیگر یک تخته شورا را می پذیرند.

با این وجود ، علاوه بر فضای داخلی خانه ، برخی از عوامل دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین این عوامل پارکینگ است. مشتری باید بداند که می تواند پارکینگ کافی برای خدمه فیلم نزدیک به مکان شما پیدا کند. اگر پارکینگ کابوس است ، باید در این باره مقدم باشید. اندازه اتاقها نیز اهمیت دارد. خدمه دوربین تجهیزات زیادی را با خود به همراه دارند و آنها باید بتوانند آن را در تمام اتاق ها جا دهند.

یکی دیگر از عواملی که ممکن است بازی کند بازتعریف کننده است. ممکن است برخی از خدمه دوربین از کاغذ دیواری یا رنگی که در قسمت بیرونی خانه رنگ شده است خوششان نیاید. در نتیجه ، ممکن است آرزو کنند که مجدداً تغییر شکل دهند. این موضوع را روشن کنید که آیا شما مجبور به تغییر کاربری خانه خود هستید. یکی دیگر از عواملی که مورد توجه قرار گرفته است ، فضای انبار است. برخی از فیلم ها به غرفه های زیادی احتیاج دارند و به یک فضای ذخیره سازی جداگانه نیز نیاز دارند. اینها فاکتورهای اصلی تعیین کننده این مسئله هستند که آیا ملک شما باعث قطع شدن می شود یا خیر.

آیا شما نیاز به ترک خانه دارید؟

برای اکثر فیلم ها ، نیازی به خالی کردن خانه نخواهید داشت. خدمه فیلم فقط به شما احتیاج دارند که شما از این راه دور باشید. اگر بچه دارید ، ممکن است بخواهید آنها را به پارک برسانید یا مادربزرگ را ملاقات کنید. با این حال ، برخی از مشاغل مستلزم ترک خانه است. به عنوان مثال ، اگر از خانه شما برای فیلمبرداری از یک برنامه تلویزیونی واقعیت استفاده می شود ، ممکن است لازم باشد خانه را ترک کنید. اگر این اتفاق بیفتد ، تا پایان فیلمبرداری در هتل مستقر می شوید. با این حال ، این به ندرت اتفاق می افتد ، در بیشتر موارد ، شما هنوز هم می توانید به خانه دسترسی پیدا کنید.همه این موارد به توافق شما با واحد تولید کننده بستگی دارد ولی در خانه شرقی اولویت با حضور صاحب خانه در داخل خانه می باشد.

چه اتفاقی می افتد وقتی که خانه شرقی محل اقامت توافق می کند تا شما را نمایان کند؟

بعد از اینکه موافقت کردید تا خانه شما را ثبت نام کند ،تولید کننده با شما تماس میگیرد و  آنها اسناد را برای شما ارسال می کنند که شما آنها را امضا کرده و برای آنها ارسال می کنید. این سوابق شامل قرارداد ,ضمانت نامه و نحوه پرداخت شما می باشد. بعد یکبار پیش بازدید محل, برای بیشتر مشاغل ، در روزی که شروع فیلمبرداری می شود ، به شما تعلق می گیرد. با این حال ، برای مشاغل دیگر ، در مدت 30 روز به شما پرداخت می شود. بعد از امضای و ارسال اسناد ، آژانس مکان شما را در سایت آنها قرار می دهد. در حال حاضر تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و منتظر بمانید تا یک مبلغ پرداختی بزرگ در تماس باشد.

میخواهید خانه خود را برای اجاره مکان شوتینگ فیلمبرداری و عکاسی ثبت نام کاملا رایگان کنید و از خانه خود درآمدزایی مدرن داشته باشید؟اینجا را کلیک کنید

دسته‌بندی نشده

خانه خود را چگونه به عنوان مکان فیلمبرداری و…

از خانه خود برای اجاره روزانه فیلمبرداری و عکاسی بدون نیاز به ترک محل درآمدزایی کنید.

علیرغم محبوبیت روزافزون فیلم های انیمیشن ، جلوه های بصری بیش از حد برتر و تولید پرده های سبز – مکانهای فیزیکی در دنیای واقعی همچنان جزء مهم فیلم سازی و عکاسی مدرن محسوب می شوند.بسیاری با اجاره دادن روزانه خانه خود درآمد سالیانه بسیار خوبی ایجاد میکنند.در دنیای مدرن امرووز بسیار از کسب و کار ها به سرعت در حال تغییر میباشند. در لس آنجلس ، تولیدات محل در طی 10 سال گذشته 32 درصد افزایش یافته است که تعداد شاخه های آن در حال حاضر بیش از 15000 در سال است. شهرهای دیگری مانند نیویورک ، آتلانتا ، نیواورلئان ، تورنتو ، ونکوور ، نشویل و آلبوکرک نیز رونق فراوانی یافته اند. به لطف مشوق های مالیاتی سخاوتمندانه و دستمزدهای رقابتی ، اکنون تولیدات فیلم های در کانادا و جورجیا فیلمبرداری شده برتری عددی بیشتری نسبت به کالیفرنیا دارد.

از خانه خود برای اجاره روزانه فیلمبرداری و عکاسی بدون نیاز به ترک محل درآمدزایی کنید.

برای صاحبان خانه ، افزایش محبوبیت شاخه های محل ، یک فرصت بزرگ درآمد است. پس از هزینه استعداد ، مکان ها به طور معمول دومین هزینه تولید برای فیلمبرداری هستند و از 20 تا 30 درصد کل بودجه تقاضا می کنند. در شهرهای دوستانه فیلم مانند تورنتو و آتلانتا که اقتصاد تولید سالانه بالغ بر 1 میلیارد دلار است ، تخمین می رود که حداقل صد میلیون دلار سالانه در مکانهای فیلم صرف می شود. به عنوان یک مالک ملک ، گرفتن اجاق کوچک از پای با اجاره خانه به عنوان محل فیلمبرداری می تواند به معنای ده ها هزار نفر یا حتی صدها هزار درآمد اضافی در سال باشد.

از خانه خود برای اجاره روزانه فیلمبرداری و عکاسی بدون نیاز به ترک محل درآمدزایی کنید.

در حالی که ممکن است فکر کنید خانه شما چیز خاصی نیست ، تولیدکنندگان فیلم و پیشاهنگان مکان همیشه در جستجوی طیف گسترده ای از فضاها از خانه های خانوادگی و عمارت گرفته تا انبارها و تعداد زیادی خانه های متروک هستند. نمایش های تلویزیونی مانند Walking Dead مبتنی بر آتلانتا یا Breaking Bad مستقر در نیومکزیکو ، کمک به ترکیبی از مکان ها را نشان می دهد.

چقدر درآمد را میتوان پیش بینی کرد؟

اگر قصد میزبانی فیلم و عکس های خانگی را در خانه خود دارید ، اولین چیزی که احتمالاً می خواهید بدانید این است: مبلغ آن را چقدر می پردازید؟ این به محل زندگی شما ، ظاهر و ویژگی های آن و میزان هزینه شرکت تولیدی بستگی دارد. برای تولید فیلم با بیش از 15 نفر ، یک محدوده معمولی(در آمریکا) بین 1000 تا 4000 دلار در روز است. به طور کلی ، قیمت با توجه به میزان پرداخت وام ماهانه خود تعیین می شود ، اما عوامل دیگر می توانند در تعیین نرخ نقش داشته باشند.

آژانس های بزرگ مکان یابی شهر (فکر می کنید آژانس استعدادیابی در خانه ها) معمولاً نرخ هایی را در محدوده روزانه مشخص می کنند. اگر به یک وب سایت سطح بالا مراجعه می کنید و احساس می کنید دارایی شما به خوبی با ارزش خانههای موجود همخوان است ، این نرخ مکانی عالی برای شروع است.  شما می توانید از سایت هایی مانند https://divar.ir برای بدست آوردن محدوده تقریبی یک قیمت مناسب استفاده کنید.

متوسط مالک خانه در تهران در هر رزرو سه ملیون تومان درآمد است. متوسط درآمد سالانه برای صاحبان خانه که حداقل یک اجاره بلند مدت داشته اند ،در یک خانه متوسط رو به بالا روزانه چهار ملیون تومان است.

اگر هرگز فرصتی برای اجاره خانه خود به عنوان یک مکان فیلم ندارید – باید به فکر پایین نگه داشتن قیمت باشید تا به تولید آگاهی کمک کرده و در رده کم بودجه قرار بگیرید. براساس داده های وب سایت ما ، مکان های فیلمبرداری بسیار مقرون به صرفه جزو بالاترین درآمد سالانه است زیرا می توانند جامعه بسیار بیشتری از اجاره را جذب کنند.

از خانه خود برای اجاره روزانه فیلمبرداری و عکاسی بدون نیاز به ترک محل درآمدزایی کنید.

قرارداداجاره محل سکونت بدون نیازبه ترک محل صاحب خانه چگونه به نظرمیرسد؟

هنگام قرارداد ، ممکن است شامل هر بخش خانه ، چند ساعت در روز ، اندازه خدمه ، نرخ اضافه کار ، زمان مکالمه ، هزینه اضافی ، مناطق خارج از محدوده و حق چاپ باشد. قرارداد واقعی که شما از یک شرکت تولیدی دریافت می کنید ممکن است این بخش ها باشد یا نباشد ، یا ممکن است موارد بیشتری را شامل شود. این مثالها از توافق نامه استاندارد موقعیت مکانی خانه شرقی تهیه شده است که می توانید با کلیک کردن اینجا را پیدا کنید.

اگر سؤال یا نگرانی در مورد آنچه در این قرارداد گفته شده است ، صحبت با شخص ثالث آگاه ، مانند وکیل ، نماینده محل یا عضو تیم خانه شرقی ، ایده خوبی است.

چه چیزی میتوانم هنگام اجاره خانه ام برای فیلمبرداری انتظارداشته باشم؟

اجاره خانه خود برای فیلمبرداری راهی عالی برای درآمدزایی است ، اما شما باید راحت باشید و روند کار و آنچه را که از شما و تیم تولید انتظار می رود در حالی که آنها از فضای شما استفاده می کنند درک کنید. اگر هرگز در زمینه تولید کار نکرده اید ، میزبانی اولین برداشت بزرگ شما می تواند یک تجربه جالب باشد. در حالی که شرکت های تولید حرفه ای احترام می گذارند ، آنها مهمان شام شما نیستند – آنها به عنوان یک مجموعه با خانه شما رفتار می کنند و تحت فشار قرار می گیرند تا سریع کار کنند.

اگر فکر می کنید ممکن است شما در کنترل اوضاع ناراحت کننده باشید ، می توانید یک متخصص تولید را به عنوان نماینده سایت فیلم (معمولاً چند صد هزار تومان در هر 12 ساعت در روز) استخدام کنید تا به عنوان نگهبان ملک شما عمل کند و مطمئن شوید که همه در خدمه حضور دارند.

چگونه خانه من به عنوان مکان فیلمبرداری محافظت میشود؟

علاوه بر امنیت نماینده سایت ، اقدامات دیگری نیز برای حراست از اموال و دارایی های شما وجود دارد. انتظار عمومی در سراسر صنعت تولید این است که خدمه دقیقاً همانطور که در آنجا پیدا کرده اند خانه شما را ترک کنند ، و برای تأمین خسارات پیش بینی نشده ای که باید اتفاق بیفتد ، نیاز به تأمین سپرده و ضمانت نامه مالی تولید دارند.

اگر با یک آژانس محل سکونت سنتی یا سیستم عامل های آنلاین مدرن مانند khanesharghi.com کار می کنید ، شرکت نمونه یک سپرده امنیتی قابل توجهی را معرفی کند. با این حال ، به طور معمول مسئولیت صاحب خانه درخواست یک نسخه از ضمانت نامه تولید خدمه است. این یک الزام اجباری نیست ، زیرا ممکن است برخی از عکاسی ها یا رویدادهای زنده به آن احتیاج نداشته باشند. با این حال این چیزی است که شما باید حداقل همیشه قبل از پذیرش درخواست رزرو از آن بپرسید و کاملاً درک کنید.

ضمانت نامه مسئولیت نیز چیزی است که باید قبل از باز کردن خانه خود برای اهداف تجاری در نظر بگیرید. خانه شرقی برای همه مالکان خانه ما سیاست ده ملیون تومان به ازای هر یک ملیون تومان را پیشنهاد می کند تا از دادخواست ها و مطالبات خسارت ناشی از اجاره گران غیر مسئول محافظت کند. اگر خودتان شاخه را تنظیم کنید ، این چیزی است که می خواهید با دقت در نظر بگیرید. خوشبختانه این نوع حوادث در دنیای تولید نادر است.

علاوه بر محافظت از فضای خود در برابر آسیب ، شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که شرکت تولید کننده از هر اتاقی که در آن مشغول عکسبرداری هستید ، “چگونه-آنها-آن را پیدا کردند” گرفته تا بتواند همه چیز را به درستی کنار هم قرار دهد. اگر ایده خدمه در مورد جابجایی مبلمان یا تزئینات خود را دوست ندارید ، می توانید آن را روشن کنید یا برای ناراحتی هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

اگر تصمیم دارید خانه خود را برای یک فیلمبرداری بزرگ اجاره کنید ، ممکن است روزهای آماده سازی یا بسته بندی وجود داشته باشد که شرکت تولیدی در خانه شما برای آماده شدن یا تمیز کردن بعد از فیلمبرداری باشد. این شامل تنظیم مجدد مبلمان ، دیوارهای نقاشی ، نصب قفسه بندی یا وسایل روشنایی یا حتی محوطه سازی است. معمول است که در این روزهای دکوراسیون مبلغ کمتری هزینه کنید. با این حال این تصمیم در نهایت به عهده شماست.

از خانه خود برای اجاره روزانه فیلمبرداری و عکاسی بدون نیاز به ترک محل درآمدزایی کنید.

روند استاندارد اجاره خانه برای فیلمبرداری

1. استعلام رزرو

هر فیلمبرداری با دید خلاقانه آغاز می شود. در حالی که در گذشته ، دریافت تماس تلفنی یا زدن زنگ در درب حاصب خانه معمول بود ، امروز بیشتر پیمایش مکان به صورت آنلاین حرکت کرده است. پس از کشف مکان شما ، باید انتظار داشته باشید که طرح اولیه تولید و تاریخ مورد نیاز آن به شما گفته شود.

2. تنظیم یک پیش هماهنگی

به طور معمول ، شخصی که برای اولین بار خانه شما را کشف می کند (معمولاً دستیار تولید ، تهیه کننده ، مدیر مکان یا پیشاهنگ موقعیت مکانی) تصمیم نخواهد گرفت که ملک شما را توسط خودشان رزرو کند. آنها تیم خلاق را درگیر خواهند کرد و می خواهند مطمئن شوند که متناسب با دید کارگردان و عکاسان است. به طور معمول ، این به معنای تنظیم یک پیشاهنگ شخصی است که در آن ذینفعان در ملک گشت و گذار کرده و از تدارکات برنامه ریزی کنند. این یک فرصت عالی برای سؤال از مجوزها ، مراجعات و ضمانت نامه تولید است.

3. هماهنگی رزرو

این مرحله مذاکره است که فرصت شما برای ایجاد مطالبات در مورد تولید و اضافه کردن اصلاحات در هر قرارداد مکان است. به عنوان مثال ، در اینجاست که باید در مورد لزوم استخدام یک نگهبان خانه یا شارژ هزینه های اضافی بحث کنید. به طور کلی ، اگر اجاره دهنده آماده حرکت به جلو باشد ، شما به عنوان صاحب خانه موقعیت مذاکره قوی تری دارید و باید از آن استفاده کنید. اینجاست که برنامه پرداخت و عکاسی و شوتینگ را ترتیب می دهید.

4. آماده سازی محل

همانطور که در بالا ذکر شد ، این مرحله از شوتینگ است که در آن خانه شما به فیلم تبدیل می شود. این می تواند شامل قرار دادن کفپوش های کف ، تنظیم غذا ، مسدود کردن چراغ ها و جرثقیل ها ، و همچنین دکوراسیون داخلی عمومی باشد.

5- فیلم شلیک – برای فیلمبرداری های حرکتی ، شما باید در حین فیلمبرداری مجبور باشید که خارج از خانه باشید ، یا حداقل از راه دور باشید. ضبط زنده یک زمان فشرده و پر استرس برای همه افراد درگیر است و توسط یک کارگردان کنترل می شود. اگر چیزی را دیدید که از اواسط فیلمبرداری ناراحت هستید ، باید این نگرانی را به یک تهیه کننده ارشد بدهید ، که پس از آن می تواند تیم خلاق را به این ترتیب اطلاع دهد. قبل از تهدید به قطع تولید ، حتماً از قوانین مربوط به قرارداد محل آگاهی دارید زیرا قطع ساقه می تواند منجر به هزینه های قانونی قابل توجهی شود. شاخه های عکاسی نسبت به فیلمبرداری بیشتر بخشنده هستند و معمولاً می توانید بدون هیچ زحمتی در خانه خود بمانید.

6. بسته بندی کنید

پس از اتمام تولید ، خدمه برای اطمینان از بازگشت ملک شما به وضعیت اولیه کار می کنند و از تمام خسارت ها مراقبت می شود.

از خانه خود برای اجاره روزانه فیلمبرداری و عکاسی بدون نیاز به ترک محل درآمدزایی کنید.

چگونه میتوانم خانه خود را به عنوان یک مکان فیلمبرداری تبلیغ و بهروز کنم؟

اگر با همه موارد ذکر شده در موارد بالا راحت هستید ، احتمالاً تعجب می کنید: چگونه می توانم اولین رزرو خود را دریافت کنم؟

اگر یک خانه با جذابیت بالا روبرو هستید ، و در یک شهر محبوب فیلم سازی زندگی می کنید ، احتمال کمی وجود دارد که بشود یک مکانیاب محلی را در رابطه با فیلمبرداری با شما تماس بگیرید. با این حال ، این وضعیت نادر است ، و این راه حل تنها در صورتی اتفاق می افتد که هیچ یک از هزاران ملک که قبلاً توسط آژانس ها اداره می شده اند ، مناسب نباشد. خبر خوب این است که اگر چنین اتفاقی بیفتد ، معمولاً از متخصصان معتبر محل و انجمن صنفی شما را میابند.

دسترسی به آژانس – مانند مدلینگ یا بازیگری ، معمولاً اگر می خواهند با شما همکاری کنند ، یک آژانس مکان پیدا می کند ، نه راه دیگر. اما اگر فکر می کنید دارایی شما با استانداردهای کتابخانه موجود آنها مطابقت دارد ، می توانید با آنها تماس بگیرید و مکالمه را شروع کنید. یک راه برای به دست آوردن برخی اهرم ها این است که خانه خود را به عنوان انحصاری پیشنهاد کنید ، به این معنی که آنها تنها نماینده ملک شما باشند. اگر تصمیم دارید که با یک آژانس همکاری کنید ، در نظر داشته باشید ، آنها 30٪ از کل ارزش رزرو را جمع می کنند و این ترتیب غیر قابل مذاکره است.

دارایی خود را به صورت رایگان در khanesharghi.com لیست کنید – خانه شرقی با ایده ساده سازی و ساده کردن روند رزرو موقعیت مکانی تأسیس شد. در اوایل سال ۱۳۹۹ اولین بازار آنلاین را که بطور اختصاصی برای اتصال صاحبان خانه با شرکت های تولید حرفه ای طراحی شده است ، راه اندازی کردیم. ما به سرعت به یکی از سریعترین راه اندازی های مبتنی بر فناوری فیلم در کشور تبدیل شده ایم ، که صدها کاربر جدید هر روز به انجمن ما می پیوندند. لیست در خانه شرقی رایگان است و  کنترل کاملی در روند رزرو را در دسترس شما قرار می دهد.

آیا میخواهید خانه خود را در خانه شرقی لیست کنید؟برای شروع اینجا را کلیک نمایید.